Nowinki ze świata elektroniki i nowych technologii.

Nowe technologie oraz elektronika rozwijają się w błyskawicznym tempie. Coraz więcej firm stara się wspomóc nas w opanowaniu tych nowych technologii na różne sposoby. Pomagają nam zorganizować bałagan z kablami dzięki pomysłowym organizatorom do kabli lub proponują ciekawe rozwiązania w postaci mebli dedykowanych do urządzeń elektronicznych.

Takim ciekawym rozwiązaniem jest biurko, a raczej obudowa w kształcie biurka oferowana przez firmę Lian Li. Zapewne każdy z nas miał problem z umiejscowieniem naszego peceta. Jedni wybiorą specjalne miejsce, które jest dostępne w większości biurek, inni postawią komputer na podłodze a jeszcze inni na biurku. Proponowane przez firmę Lian Li rozwiązanie oszczędzi nam czasu i pomoże w odpowiednim zagospodarowaniu naszego biurka.

Oferowany przez firmę produkt jest połączeniem biurka oraz obudowy. Jet to świetne rozwiązanie m.in. dla fanów nowinek technologicznych oraz osób, które potrzebują ciekawie wyglądającego biurka, które przykuwa uwagę każdego, kto je zobaczy. Piękne i przeszklone od wierzchu biurko służy nam za obudowę naszego komputera. Wystarczy, że wmontujemy w nie podzespoły naszego peceta i podepniemy wszystkie kable. Od przodu biurko ma zamontowane gniazda USB do podłączenia myszki klawiatury czy innego urządzenia.

Produkt oferowany przez firmę Lian Li wydaje się bardzo solidnie wykonany i powinien wytrzymać nawet bardzo duże obciążenie, więc możemy postawić na nim nawet telewizor bez obaw o to, że coś się złamie czy wykrzywi w biurku.

Jeżeli chodzi o cenę, to już nie jest tak kolorowo. Najtańszy model oferowanego biurka będzie kosztował nieznacznie poniżej 1000 dolarów, więc niewiele osób będzie mogło sobie pozwolić na luksus posiadania tego typu rozwiązania w swoim domu lub biurze. Firma Lian Li prawdopodobnie celuje w rynek bardziej majętnych klientów, którzy nie liczą się z wydatkami takich kwot na często mało przydatne dla zwykłego człowieka produkty. Biurko jako gadżet jest bardzo ciekawą propozycją, jednak cena skutecznie odstraszy potencjalnych nabywców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *